Blog

Píšeme pre vás

Miroslav Nagy
4ME MEDIA v kocke

4ME MEDIA v kocke

V predošlom článku som vám v skratke predstavil tím agentúry 4ME MEDIA a teraz by som vám rád popísal, o čo sa denne snažíme a ako pracujeme.

Neexistuje nejaká šablóna, podľa ktorej sa pri našej práci riadime a postupujeme, keďže každý náš klient a každé jeho zadanie je špecifické a vyžaduje si individuálny prístup. Napriek tomu existujú veci, ktoré sú nemenné.
 

Náš zákazník nerovná sa náš pán

Možno sa vám to bude zdať zvláštne, veď takmer z každej strany môžete počuť presný opak. U nás je to však naozaj takto. Nie je to o tom, že by sme si našich klientov nevážili, práve naopak. Ako všade, aj u nás je práve klient našim “šéfom”, pretože nemať spokojných klientov = nemať na čom pracovať.

Napriek tomu, nášho klienta vnímame ako rovnocenného partnera, s ktorým dokážeme o veciach diskutovať a spoločnými silami dospievame k výsledku. Veľmi radi si necháme poradiť, ak má niekto lepší nápad. Koniec koncov, vždy existuje viac pohľadov na vec. Ak by nám ale chcel niekto presne nadiktovať, ako má jeho kampaň, leták, webstránka, … či čokoľvek iné vyzerať, myslím si, že u nás neuspeje.

Samozrejme, vniesť do realizácie nápady klienta, je prospešné a bez toho to ani nejde. Ale slepo urobiť všetko, čo požaduje, navyše keď viete, že sa s tým nedokážete stotožniť alebo že to nebude fungovať, to je už iná vec. Chceme a pracujeme tak, aby sme sa pod každú našu prácu mohli hrdo podpísať.

Ani lekárovi pred operáciou predsa nepoviete, aby vás operoval inak, ako chce on, lebo si myslíte, že to tak bude lepšie :)

Rovnocenný vzťah klient vs my potom obe strany posúva vpred a je obohacujúci. Aj preto sa z mnohých našich klientov stali priatelia a stretávame sa aj vo voľnom čase.

Čo je pre nás dôležité

Na prvé miesto pri akomkoľvek projekte kladieme výsledok. Ak reklamná kampaň splní výsledok, ktorý sa od nej očakáva (často ho dokonca presiahne), je to pre nás znak toho, že naša práca má zmysel.

Staviame na vzťahoch s našimi klientmi a neustále sa ich snažíme posúvať ďalej. Dávame si záležať na kvalitne odvedenej práci a neuspokojíme sa s ničím, čo nie je na 100%.

Neustále sa vzdelávame a sledujeme trendy, absolvujeme rôzne školenia a zúčastňujeme sa seminárov, aby sme našu prácu odvádzali čo najlepšie.

Nepoznáme slovné spojenie “nedá sa”. Vždy sa snažíme nájsť spôsob, aby bola každá požiadavka zrealiovateľná.
 

Myslíme dopredu

Robiť niečo, čo fungovalo pred časom, nemusí byť dnes už to pravé orechové. Trh a zákazník sa posúva vpred v dnešnej dobe oveľa rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým. Preto sa snažíme na veci pozerať z dlhodobého hľadiska. Keď nám poviete A, my už premýšľame nad Z, aby veci do seba zapadali a aby vás výsledok prekvapil - no hlavne aby splnil svoj cieľ. Nie je našim zámerom robiť všetko a pre každého, rovnako ako sa nesnažíme poskytovať za každú cenu low-cost služby. Uvedomujeme si, že kvalitné riešenia si vyžadujú kvalitnú prípravu.Sme presvedčení, že meradlom úspechu reklamnej agentúry nie je počet klincov na poličke, ale spokojný klient, ktorý sa na nás s dôverou obráti s akoukoľvek požiadavkou, pretože vie, že sa u nás stretne s porozumením, profesionalitou, ľudským prístupom a že výsledok bude stáť za to.

Ak vás tieto riadky nabádajú k otázke, či práve my dokážeme naplniť vaše očakávania na úspešnú spoluprácu s agentúrou, neváhajte sa na nás obrátiť a dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.

 

Miroslav Nagy
Miroslav Nagy Managing Director
Má podnikateľského ducha, o čom svedčí aj to, že do svojho prvého biznisu sa vrhol už ako 18-ročný. Slovné spojenie „nedá sa“ nepozná a vždy nájde riešenie aj na tie zdanlivo nevyriešiteľné situácie. Svoju prácu miluje a je j…
Viac o autorovi
Používaním stránok prevádzkovaných 4ME MEDIA s. r. o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
sk
en