Blog

Píšeme pre vás

4ME MEDIA
4ME MEDIA
/
/
/
/
1. október 2020
 Dosiahnite lepšie konverzie vďaka princípu sociálneho schválenia

Dosiahnite lepšie konverzie vďaka princípu sociálneho schválenia

Keď sa povie „sme len ľudia“, princíp sociálneho schválenia to berie absolútne vážne. Funguje na jednoduchom a rokmi overenom fakte, že sa ľudia podriaďujú normám a svoje správanie prispôsobujú tomu, ako sa rozhodujú ostatní.

Nakoľko každý človek musí denne urobiť množstvo rozhodnutí, princíp sociálneho schválenia využívame všetci. Šetrí nám energiu, aj čas. Ak sa väčší počet ľudí rozhodlo istým spôsobom, je viac než pravdepodobné, že išlo o výhodné rozhodnutie. 

“Ak sa to oplatilo ostatným pred nami, pravdepodobne sa to oplatí aj nám.“

Či už vyberáte hotel, do ktorého sa s rodinou ubytujete, či kupujete elektroniku, ktorá má mať kvalitu a určité parametre, alebo sa len rozhodujete pre vhodnú kozmetiku alebo nábytok vašu voľbu určite uľahčí princíp sociálneho schválenia, o ktorom sa dočítate viac v našom blogovom článku 

4ME MEDIA
4ME MEDIA
Sme 4ME MEDIA, Creating Brand Story. Zabezpečujeme služby naprieč celým marketingovým mixom a pre svojich klientov robíme maximum pre to, aby sme naplnili ich očakávania.
Používaním stránok prevádzkovaných imagons s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
sk
en