Blog

Píšeme pre vás

Miroslav Nagy
/
/
23. október 2015
Stojíme za vami

Stojíme za vami

Mnohí naši klienti možno ani netušia, kto každý stojí za 4ME MEDIA a čo sa deje s ich zadaním, keď ho dostaneme. Tím 4ME MEDIA je pomerne živý a počet jeho členov sa mení podľa potrieb. Neváhame prizvať si k práci na zadaniach aj externých spolupracovníkov a konzultantov. Náš tím však tvoria aj stálice, ktoré by som vám rád predstavil nižšie.

Aktualizácia: Náš tím získal medzičasom nové posily, ktoré nájdete tu.

Adriana


Account Manager
Momentálne jediný zástupca nežnejšieho pohlavia v našej agentúre. Vraví sa, že kam nemôže čert, pošle ženu. My tam posielame našu Adrianu! :) Baví ju prevažne fashion a všetko dianie z tejto oblasti. Sleduje módne trendy a má vždy pripravený plán na najbližších pár akcií dopredu. Takmer vždy je pozitívne naladená a keď má dobrú náladu, dokáže ňou nakaziť celé svoje okolie a spríjemniť tak nám ostatným chvíle v práci. V agentúre má na svedomí starostlivosť o niekoľkých klientov, pre ktorých pripravuje možné aj nemožné, aby naplnila ich očakávania. A robí to naozaj svedomito.

 

 

Tomáš


Graphic Designer
Tomáš sleduje všetko, čo sa okolo neho deje a často má potrebu k všetkému sa vyjadriť. Má veľký rozhľad, najmä čo sa týka technológií a vždy príde s niečím novým. Odkedy si kúpil skate, aby na ňom chodil do práce (cca pred rokom), vždy je zlé počasie alebo iný dôvod, aby predsa len prišiel autobusom :) Má rád výzvy a pre klientov pripravuje grafické návrhy od výmyslu sveta, či už sú to dizajny webov, reklamná alebo obalová grafika.

 

 

 

 

Tomáš


Senior Graphic Designer
Seniorom je skôr skúsenosťami a zodpovednosťou, ako vekom :) Vyštudoval umeleckú školu a podľa mnohých ľudí svoje prvé dizajny tvoril už v perinke. Je detailista a keď sa zahryzne do práce, nepozerá na hodinky, preto občas plní aj funkciu nočného strážnika :) Neskončí, kým s výsledkom nie je spokojný a vtedy treba okolo neho chodiť po špičkách. Vo voľnom čase rád číta (ako inak, ohľadne dizajnu) alebo fotí. Každý víkend je pre neho príliš krátky a najradšej máva piatky. Okrem kreatívy zodpovedá vo 4ME MEDIA najmä za technickú stránku tlačovín, pripravuje však aj webdizajny, obalovú grafiku, či rôzne kampaňové materiály.

 

 

 

 

Štefan


Business & Project Director
Stavím sa, že jeho prvé slová boli "objednávka" alebo "poďme na kávu" :) Radšej rozpráva ako píše. Okrem Chucka Norissa je jediný, kto dokáže pretelefonovať aj nekonečný paušál. Ak ho práve nevidíte s telefónom pri uchu, tak sa niečo deje. Jeho mobil je vždy nabitý a neváha ho vytasiť :) Nikto presne nevie, čo je jeho náplňou práce. Celé dni väčšinou niekde pobehuje a potom všetkých zavalí zaujímavými projektami pre klientov, ktoré získal. V agentúre má na starosti väčšinu projektov a business. Nemá rád stereotyp a potrpí si na dodržiavaní termínov.

 

 

 

 

Miroslav


Managing Director
Chcem mať prehľad o všetkom, čo sa deje a občas to ostatným môže liezť na nervy :) Často viem aj o veciach, o ktorých by ste nechceli, aby som vedel. A niekedy aj o takých, o ktorých neviete ani vy :) Som perfekcionista a preto viem, akú cenu má čas. Nemám rád nechávať si veci "na neskôr", pretože neskôr sa vždy už venujem niečomu inému :) Vo voľnom čase rád vybehnem niekam do prírody, aby som sa odreagoval a vypol si hlavu. Okrem bežného chodu agentúry mám na starosti niekoľkých klientov a vyhľadávanie nových obchodných partnerov. 

 

4ME MEDIA

Spoločne tvoríme jednoliaty celok, ktorý je schopný popasovať sa s každým vašim zadaním. Najradšej máme veci, ktoré dávajú zmysel a ktorých hodnotu vieme podporiť svojou prácou. Nebojíme sa žiadnej výzvy, práve naopak, vyhľadávame ich.

Snažíme sa našu prácu odvádzať čo najlepšie s ohľadom na výsledok, ktorým je pre nás spokojný klient a produkt, ktorý sa dobre predáva, ktorý vaši zákazníci milujú a hovoria o ňom. Nemáme radi pózy a nehráme sa na niečo, čím nie sme v skutočnosti. Sme hlavne ľudia a s takýmto ľudským prístupom sa dúfam u nás stretol každý, kto s nami prišiel do kontaktu.

Snažíme sa slepo neurobiť všetko, čo je nám zadané. Ak máme na vec iný názor, konzultujeme ho s klientom, pretože takýto vzťah je obohacujúci a výsledok určite lepší.

Sme pripravení čeliť každej vašej požiadavke, tak ak ste sa stretli s niečím, na čo vám ktosi povedal, že sa to nedá, pokojne sa nám ozvite. Uvidíte, že nič nie je nemožné :) Ale o tom viac nabudúce...

 

Miroslav Nagy
Miroslav Nagy Managing Director
Má podnikateľského ducha, o čom svedčí aj to, že do svojho prvého biznisu sa vrhol už ako 18-ročný. Slovné spojenie „nedá sa“ nepozná a vždy nájde riešenie aj na tie zdanlivo nevyriešiteľné situácie. Svoju prácu miluje a je j…
Viac o autorovi
Používaním stránok prevádzkovaných 4ME MEDIA s. r. o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
sk
en